Neustálý vývoj již od roku 1992.

Přestože původní společnost SESCOI International prošla postupem času mnohými změnami, vývoj systému stále řídí původní tým lidí.

WORKPLAN je snadno ovladatelný, s přátelským uživatelským rozhraním vždy podle stejného stylu a logiky. Smyslem systému je usnadnit každodenní práci
a vyhnout se opakovanému zadávání údajů. WORKPLAN vám umožní i nadále používat stávající účetní, popřípadě další software, aby mohla vaše firma rychleji využívat výhody používání ERP systému. Dokáže se také integrovat pouze do požadovaných oddělení. Nicméně, není nic lepšího, než mít vše v jednom systému.

Výrobci se zaměřením na kusovou výrobu mají často problém najít ten správný ERP systém vhodný pro jejich výrobu. 

Systém WORKPLAN je na zakázkovou výrobu specificky orientovaný tak, aby umožňoval automatizovat a řídit klíčová místa projektů. Spravuje kompletní výrobní proces od první obchodní aktivity, přes nabídku, nákup, plánování a řízení výroby až po finální dodání a fakturaci. Samozřejmostí je i vyhodnocení zakázek, ale i další analýzy.

Koncepce a logika systému

Díky modulárnosti systému je možné, na základě předimplementační analýzy, přesně definovat potřebný rozsah systému v každém životním cyklu společnosti. Tato variabilita nám umožňuje efektivní vynaložení nákladů na pořízení, implementaci a následný rozvoj systému WORKPLAN v konkrétním čase.

Hlavní výhody

 • Přes 20 let zkušeností
 • Česká lokalizace
 • Online (BCR) vykazování
 • MS Office interface
 • Bezvýkresová dokumentace
 • Online náhled na dílnu
 • Libovolné výstupy dle potřeby
 • Otevřená databáze
 • Modularita
 • Vlastní uživatelská práva
 • Propojení na ostatní softwary HEXAGON
Prostředí

WORKPLAN je ERP softwarové řešení specificky orientované na zakázkovou výrobu, projektově zaměřenou výrobu, technické popř. konstrukční kanceláře tak, aby umožňoval automatizovat a řídit klíčová místa projektů.

Nabídky

Obvykle je velice obtížné nalézt ten správný ERP systém vhodný pro specifické potřeby. Mnoho komplexních ERP systémů nezvládá složité výrobní postupy nebo rozpad výrobku na spousty drobných úkonů. Flexibilita a adaptivnost jsou klíčové vlastnosti systému WORKPLAN.

Zakázky

Obvykle je velice obtížné nalézt ten správný ERP systém vhodný pro specifické potřeby. Mnoho komplexních ERP systémů nezvládá složité výrobní postupy nebo rozpad výrobku na spousty drobných úkonů. Flexibilita a adaptivnost jsou klíčové vlastnosti systému WORKPLAN.

Nákup a Sklady

WORKPLAN poskytuje všechny potřebné funkce pro řízení celého nákupního procesu. To zahrnuje požadavky na nákup, požadavky na nabídky, řízení skladových zásob, objednávky, příjem od dodavatele, kontrolní funkce a fakturace od dodavatele. 

Plánování

WORKPLAN plánuje vaše projekty na základě stanovených priorit a dostupnosti zdrojů. Můžete simulovat termíny dokončení dle kapacit.
Dále WorkPLAN používá GANTT diagram pro optimalizaci vytížení pracovních kapacit, kontrolní milníky a splatnosti.

Vedení časů

Tento modul spravuje časy zaměstnanců na úkolech. Data lze zadávat pomocí dotykové obrazovky, pracovní stanice nebo čtečky čárových kódů. Tato funkce vám pomůže sledovat a podávat zprávy o docházce, pauzách, nevýrobních aktivitách, čistém odpracovaném času na jednotlivých zakázkách, času stráveným opravou problémů, přesčasy, dovolené a další.

Kvalita

Toto není jen skvělá pomoc pro získání ISO certifikace a plnění ISO požadavků, umožnuje také hodnotit dodavatele a umožňuje přístup ke klíčovým vlastnostem pro neustálé zlepšování kvality a plnění požadavků zákazníka.

Systémové požadavky

WORKPLAN pracuje s typickými standardy Vašeho odvětví, je tedy možné integrovat ho do stávajícího IT prostředí s minimálními náklady.

Průběh zakázky v systému WORKPLAN

Co vše můžete v systému WORKPLAN řešit? Podívejte se na video, které zachycuje kompletní průběh zakázky společností.