CABINET VISION interface

CABINET VISION je výkonný software pro zakázkovou výrobu nábytku vhodný pro malé podnikatele i velké výrobní společnosti. Umožňuje rychlý návrh, vizualizaci a cenovou nabídku pro vaše zákazníky, automaticky generuje výrobní dokumentaci, nářezové plány, sumáře materiálu a kování. Na jedno kliknutí projekt přenesete na CNC stroj nebo nářezové centrum, aniž by bylo nutné zakázku programovat na stroji dílec po dílci.
Systém je vhodný jak pro firmy bez strojního vybavení, tak pro společnosti vyžadující přesné a spolehlivé propojení mezi návrhem, konstrukcí, technologií a CNC výrobou.

Všechny moduly programu obsahují možnost grafického návrhu, 3D vizualizace, kalkulace zakázek, tvorbu výkresů, generování reportů a zakázkové dokumentace, ukládání projektů a také sdílení databáze výrobků.
Vizualizaci zakázky je možné provést přímo v programu CABINET VISION pomocí modulu PhotoVision, který je k dispozici ve všech verzích systému.

CABINET VISION využívá moderní technologii Nested Based Manufacturing, která umožňuje minimalizovat odpad použitého materiálu. Tento systém dokáže oproti jiným podobným řešením propočítat i nejkratší řeznou dráhu napříč všemi díly na materiálové desce a výrazně tak zkrátit neproduktivní přejezdy nad pracovním stolem.