Nabídky

Jednou z prvních a zároveň nejdůležitějších funkcí ERP systému je generování cenové nabídky. WORKPLAN poskytuje jednoduché nástroje, díky kterým bude Váš proces tvorby nabídek efektivní.

Stručná charakteristika

  • Kopírování technologie/materiálu jiných nabídek/zakázek
  • Využití zkušenosti z vykázaných časů
  • Přímý import nabídky z MS Excel nebo jiných systémů
  • Jednoduché vytváření verzí nabídek
  • Import dat z 3D modelu pomocí WORKXPLORE
  • Vzhled šablon výstupu na míru dle zadání (PDF, XLS, DOC, apod.)
  • Díky MS Outlook interface dokážete nabídku odeslat přímo ze systému

WORKPLAN umožňuje jednoduše vyhledat dle technických kritérií nejpodobnější nabídku nebo zakázku. Novou nabídku je možné optimalizovat podle reálných zkušeností na základě vykázaného času.

Propojení s WORKXPLORE umožňuje prohlížet a analyzovat libovolné 3D CAD data přímo v systému WORKPLAN. Díky tomu budete vytvářet nabídky snadněji a hlavně přesněji. Je možné měřit úkosy, vzdálenosti, tloušťky, poloměry a jasně odhadnout rozpočet hrubého materiálu. WORKXPLORE vytvoří rozpad na díly/pozice do stromové struktury systému WORKPLAN, který lze importovat do nabídky, kde uděláte optimalizaci marže a vygenerujete finální PDF pro zákazníka.

Import materiálu je možný i bez WORKXPLORE. Slouží k tomu modul Rozšířený kusovník, kde je možné importovat data prostřednictvím .csv souboru. Tímto způsobem je možné doplňovat nabídky i zakázky.

Správa verzí nabídek je velice jednoduchá a přímočará. Tvorba nabídky na stejný nebo podobný díl nikdy nebyla tak snadná.

WORKPLAN umožňuje plně navrhnout a přizpůsobit svůj výstup v několika různých formátech jako je PDF, Word, Excel. Výstup je připraven k tisku nebo odeslání e-mailem přímo zákazníkovi. Samozřejmostí volba jazykové varianty.